email menu close

Dárkový poukaz do restaurace Le Marché Karlovy Vary

Darujte nečekané!

Potěšte své blízké dárkovým poukazem do restaurace Le Marché Karlovy Vary. Poukazy vystavujeme v nejnižší hodnotě 1000 Kč a dále po 500 Kč (1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč atd.). Dárkové poukazy u nás můžete zakoupit buď osobně nebo elektronicky.

1. OSOBNĚ: Vouchery si můžete vyzvednout přímo v restauraci během pracovní doby bez předchozí domluvy. Obsluha vám poukaz na počkání vystaví a předá v dárkové obálce. Můžete platit hotově nebo kartou.

2. ELEKTRONICKY: Napište nám na e-mail info@le-marche.cz, v jaké hodnotě si přejete voucher vystavit. Zašleme vám zálohovou fakturu a po jejím uhrazení vám na e-mail do 1 pracovního dne po uhrazení pošleme voucher ve formátu PDF k vytisknutí. Elektronicky vyřizujeme vouchery od pondělí do pátku.

Podmínky uplatnění poukazů

  • Dárkové vouchery do restaurace Le Marché jsou platné 6 měsíců od dne zakoupení.
  • Nevyužité dárkové vouchery po uplynutí tohoto období propadnou bez nároku na výměnu či zpětné proplacení.
  • Restaurace akceptuje pouze voucher obsahující datum prodeje, podpis a razítko restaurace v případě voucherů zakoupených osobně, nebo unikátní číselný kód v případě voucherů zakoupených elektronicky.
  • Vouchery jsou nevratné v případě ztráty, zničení či odcizení.
  • Každý voucher lze použít pouze pro jednu transakci, jakákoli zbývající částka není směnitelná za hotovost či jiné poukazy a automaticky propadá.
  • Pro uplatnění voucheru je nutné předat ho obsluze fyzicky v tištěné podobě.

Místa v restauraci Le Marché je nutné předem rezervovat.

Hledáte i dárkový poukaz na ubytování v Karlových Varech? Vystavíme vám ho pro hotel Villa Basileia Riverside Karlovy Vary.