email menu close

Firemní večírek v Karlových Varech

Gurmánská restaurace v Karlových Varech

Přemýšlíte nad místem, které by bylo důstojné pro uspořádání jedinečného firemního večírku či setkání obchodních partnerů? Zážitková restaurace Le Marché Karlovy Vary je jako stvořená pro vaše záměry!

Pozvěte své kolegy či klienty na naprosto výjimečné zážitkové menu z kuchyně šéfkuchaře Jana Krajče, podávané milou, profesionální obsluhou. Rádi pro vás připravíme i raut, nebo speciální menu. Samozřejmostí je také bohatá nabídka excelentních domácích i zahraničních vín, která vhodně doplní delikatesy na talíři. Kromě jídelního lístku vás ale okouzlí i půvabný interiér, působivý exteriér a prostorná letní terasa.

Zpestřením vašeho setkání může být otevřená kuchyně, v níž šéfkuchař a jeho tým celé menu připravují. Máte-li zájem o malý program pro své hosty, může šéfkuchař krátce o každém z chodů a jeho přípravě s hosty pohovořit. Pro vaše hosty ale rádi připravíme i kuchařskou show, nebo degustaci vín. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Zvolíte-li pro svou akci restauraci Le Marché proměníte sebenáročnější představy v dokonalou spokojenost a příjemné vzpomínky.

Maximální kapacita: 30 hostů