email menu close

Oslavy výročí v Karlových Varech

Gurmánská restaurace v Karlových Varech

Oslavte u nás výročí svatby a jiná jubilea.

Oslava výročí by měla být vždy bezpochyby výjimečná, romantická a v neposlední řadě doprovázena skvělým jídlem a pitím. Pokud hledáte romantické místo s příjemnou atmosférou vhodné pro oslavu vašeho výjimečného dne, zážitková restaurace Le Marché v Karlových Varech je tím pravým místem.

Restaurace Le Marché se nachází v klidné části Karlových Varů na nábřeží řeky Teplé. Luxusní interiér inspirovaný Francií spolu s profesionálním servisem vykouzlí dokonalé místo pro romantickou večeři při svíčkách. Volit můžete mezi tříchodovým nebo šestichodovým zážitkovým menu. Další variantou je degustační V.I.P. menu šéfkuchaře, které se podává u stolu v bezprostřední blízkosti otevřené kuchyně. Šéfkuchař Jan Krajč se vám bude po celý večer věnovat a vy budete mít možnost se o přípravě pokrmů ledacos dozvědět.

Překvapte svoji drahou polovičku nezapomenutelnou večeří … Máte-li jakékoliv speciální přání – květiny, výzdobu stolu či konkrétní pokrm, rádi vám pomůžeme vše zrealizovat a připravit. Kontaktujte nás.

Vzhledem ke kapacitě restaurace je nutné si místa předem rezervovat.