email menu close

Restaurace Le Marché – získaná ocenění

Zážitková restaurace v Karlových Varech

Le Marché – zážitková restaurace v Karlových Varech se pyšní hned několika oceněními. Ať už jsou udělována na základě hodnocení zákazníků nebo odborníků z oboru gastronomie či influencerů, jsou pro nás velkou odměnou a motivací do další práce.

TOP 10 Maurerova výběru Grand restaurant

Maurerův výběr prezentuje 100 nejlepších restaurací na území ČR. Žebříček je sestavován jednou ročně na základě známek hodnotitelů z řad široké i odborné veřejnosti. Hodnotí se v několika kategoriích: jídlo, obsluha a prostředí. V celkovém hodnocení jsme se v konkurenci restaurací těch nejzvučnějších jmen umístili na 8.-9. místě. V kategorii jídlo jsme obsadili v roce 2020 2.-3. místo. Do TOP 10 jsme se dostali jako 1 ze 3 mimopražských podniků společně s olomouckým Entreé a Chateau Mcely.

3x TOP restaurace

Seznam TOP restaurací v ČR každý rok sestavuje také nezávislý gastronomický průvodce časopisu EURO. Kromě pražských restaurací uvádí vždy i seznam nejlepších mimopražských restaurací. Le Maché figurovala v tomto výběru hned třikrát jako jediný mimopražský podnik (2016, 2017 a 2018).

Gastromapa Lukáše Hejlíka

Restaurace Le Marché patří k oblíbeným karlovarským podnikům herce a gurmána Lukáše Hejlíka, který ji také zanesl na svou gastromapu. Pokud jste o tomto projektu ještě neslyšeli, tak vězte, že Gastromapa Lukáše Hejlíka je takovou českou obdobou slavného Michelinského průvodce. Oba totiž vyhledávají a představují různé podniky, v nichž si skutečně pochutnáte. Své místo našla naše restaurace i v Lukášovo knižním výběru 365 TOP podniků.

Ocenění RESTAURANT GURU

Restaurace Le Marché Karlovy Vary získala ocenění od Restaurant Guru za NEJLEPŠÍ FOIE GRAS v Karlových Varech. Ocenění jsme získali na základě hodnocení našich hostů, za která moc děkujeme.

Hodnocení od influencerů

Moderní cestování už dávno nezahrnuje jen itinerář plný památek. Své pevné místo v něm mají také zážitky a to i ty gastronomické.

  • Skvělé hodnocení nám dal i pár cestovatelů z USA, který na Facebooku, Instragramu i webu najdete pod jménem LuxuryVacationGuide. Le Marché si vybrali jako jeden z cílů dovolené v České republice a podle jejich článku to pro ně byla neobyčejná kulinářská hostina.
  • Na návštěvu se do Karlových Varů se vydali i „Luxury Columnist“ – britští cestovatelé a blogeři s téměř 200 000 followery na Instagramu. Ne náhodou si v Karlových Varech vybrali naši zážitkovou restauraci Le Marché a popsali ji jako jedno z nejlepších míst, kde se najíst v Karlových Varech.

Chcete-li zažít skvělou kuchyni šéfkuchaře Honzy Krajče na vlastní chuťové pohárky, přijďte na zážitkový oběd, večeři, nebo některé z degustačních menu.

Podělte se také o své zkušenosti s restaurací Le Marché. Využít k tomu můžete například naše profily na: