email menu close

O restauraci Le Marché

Karlovy Vary – restaurace, která opravdu stojí za návštěvu

Přijďte si do zážitkové restaurace Le Marché Karlovy Vary vychutnat originální gurmánské menu z kuchyně šéfkuchaře Jana Krajče. Jídlo, které je jedinečné svým vzhledem, vůní a především chůtí. Jídlo, které vám nabídne trochu jiný pohled na gastronomii. Jídlo, které není jen jídlem, ale především zážitkem.

Udělejte z běžného oběda či večeře zážitek…

V restauraci Le Marché si můžete od pondělí do neděle vychutnat tříchodové obědové menu i tříchodovou večeři. Menu není nikdy stejné. Jeho složení se řídí sezónou a aktuální nabídkou čerstvých surovin od dodavatelů masa, ryb, zeleniny a ovoce z celého světa. K jídlu nabízíme pečlivě vybraná francouzská a moravská vína, šampaňské nebo dobře vychlazené pivo. Kromě zážitkového menu nabízíme variace salátů a také originální dezerty z čokolády a ovoce, ke kterým si můžete vychutnat výbornou kávu Davidoff Grand Cru.

Kvalita garantovaná šéfkuchařem

Za špičkovou kvalitu všech podávaných jídel ručí známý český šéfkuchař Jan Krajč, který čerpá ze své kuchařské praxe v předních českých i zahraničních hotelech a restauracích. Mimo jiné autor kuchařky „Snadná jídla v barvě, chuti a konzistenci“, někdejší foodstylista časopisu Styl a chuť a hlavní účinkující v televizním pořadu Škola vaření s Janem Krajčem.

Le Marché – gastronomický zážitek každý den…

Přijďte do restaurace Le Marche zažít vysokou gastronomii spojenou s perfektním servisem a luxusním prostředím.